Menu Zamknij

O nas – Centrum Rehabilitacji

Centrum rehabilitacji
Obok Lasu

Rehabilitacja ogólnoustrojowa, neurologiczna, narządu ruchu dostosowana do Twoich potrzeb

W naszym centrum rehabilitacyjnym pracują doświadczeni lekarze i terapeuci, którzy są specjalistami w rehabilitacji medycznej, neurologicznej, ortopedycznej i urazowej.

Zaplanujemy dla Ciebie indywidualny program usprawniania dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Terapia odbywa się pod czujnym nadzorem zespołu fizjoterapeutycznego, który jest w ścisłej współpracy z lekarzami.

Dom opieki dla osób starszych

Dom opieki dla osób starszych

Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół

Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, wykonuje szereg zabiegów, które prowadzą do zmniejszenia dolegliwości bólowych, usprawnienia pracy mięśni i stawów, powstrzymania postępu chorób zwyrodnieniowych i powrotu do zdrowia.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, na którym nasz zespół terapeutów wykonuje ponad 50 specjalistycznych zabiegów w zakresie: fizykoterapii w tym elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, balneoterapii, kinezyterapii, profesjonalnie prowadzonych ćwiczeń usprawniających zespołowych, indywidualnych, masaży leczniczych, krioterapii miejscowej, hydroterapii czy seansów w saunie.

Nasz ośrodek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, posiadamy podjazdy oraz windę.

Szeroka oferta zabiegów

O nas

Skip to content