Menu Zamknij
Dom opieki dla osób starszych

Centrum Rehabilitacji – Pomożemy Ci wrócić do sprawności

Zadbamy o Twoje zdrowie

Wykonujemy szereg zabiegów, które prowadzą do zmniejszenia dolegliwości bólowych, usprawnienia pracy mięśni i stawów, powstrzymania postępu chorób zwyrodnieniowych. Specjalizujemy się w rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej, neurologicznej (SM, choroba Parkinsona, choroba Alzhaimera, udary) i po amputacjach. Zabiegi prowadzi zespół wykwalifikowanych doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów.

Dom opieki dla osób starszych

Zabiegi fizjoterapeutyczneCentrum rehabilitacji obok lasu

Fizykoterapia

Fizykoterapia wykorzystuje terapeutyczne działanie zjawisk fizycznych do celów rehabilitacji.

Zobacz więcej

Hydroterapia

Metoda leczenia wykorzystująca wodę o zmiennych właściwościach jako narzędzie terapeutyczne.

Zobacz więcej

Masaż

Znany od wieków zabieg fizjoterapeutyczny zmniejszający dolegliwości chorób i urazów

Zobacz więcej

Kinezyterapia

Dział fizjoterapii, w którym rolę terapeutyczną pełni ruch i ćwiczenia fizyczne.

Zobacz więcej

Jonoforeza

Jonoforeza polega na wprowadzeniu w chore miejsce lekarstwa którego wchłanianie przyspieszone jest za pomocą przepływu prądu

Zobacz więcej

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny jest masażęm uciskowym który pobudza krążenie, zmniejsza obrzęki i wspomaga odchudzanie

Zobacz więcej

Rezonans stochastyczny

Zabieg szczególnie skuteczny w przypadkach chorób charakteryzujących się zaburzeniem uwalniania dopaminy

Zobacz więcej
Dom opieki dla osób starszych

Profesjonalna rehabilitacja
na najwyższym poziomie

Co mówią pacjenci po rehabilitacji ?

preloader-image

Przyjechałam do Państwa z powodu operacji endoprotezy biodra, prosto ze szpitala. Ośrodek Wasz już znałam, ponieważ na górze  przebywa tu moja przyjaciółka w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym. Jestem bardzo mile zaskoczona, ponieważ od samego początku prowadził mnie jeden rehabilitant o wysokich kwalifikacjach, dostosowując zabiegi do mojego stanu i postępów w rehabilitacji. Wspaniale, że mogłam tu przyjechać ze swoim pieskiem.
Warunki są bardzo dobre – łóżko na pilota, pokój bardzo duży, śniadanka dostawałam do pokoju, na obiady chodziłam do restauracji. Cena bardzo adekwatna do tego co Państwo oferujecie.
Będę bardzo polecać Was, bo jestem bardzo zadowolona.

Elżbieta Gabarska - Batorska

Jest to mój drugi pobyt w tym ośrodku. O przyjeździe zadecydowała bardzo dobra ocena zabiegów rehabilitacyjnych w czasie pierwszego pobytu.

Szkoda, że w pokoju brak było lodówki.

Barbara Toczyłowska

Ośrodek Obok Lasu, to doskonałe miejsce rehabilitacji. Pokoje przestronne i czyste, wyżywienie urozmaicone i smaczne. Fizjoterapeuta indywidualny dla każdego pacjenta. Wróciła mi pełna sprawność Z całego serca polecam ten ośrodek.

Małgorzata Czerniawska – Ankersztejn – z zawodu lekarz

Było nam tu bardzo, bardzo dobrze. Od pierwszego dnia do ostatniego fizjoterapeuta tak organizował nam zabiegi, że bez czekania przechodziliśmy od jednego do drugiego. Cały personel jest wyjątkowo miły i pomocny w każdej sprawie.

Bardzo dziękujemy za naprawdę udany pobyt

Barbara Buczkowska - Mazurkiewicz

Do ośrodka rehabilitacyjnego przyjechałam bezpośrednio ze szpitala po operacji wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego. Zakwaterowana zostałam w duży, ładnym pokoju z łazienką dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pielęgniarka codziennie przychodziła robić zastrzyk i zmienić opatrunek. Rehabilitacja super. Dzięki fizjoterapeutom wracam do domu na własnych nogach lekko podpierając się kijkami. Personel zawsze uśmiechnięty, serdeczny.

Bardzo dziękuję za opiekę, miłą rodzinną atmosferę oraz wspaniałą rehabilitację

Krystyna Bis - Kościńska

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z pobytu. Bardzo miła i pomocna obsługa, posiłki bardzo dobre  i świetna rehabilitacja.

Halina Flak

Bardzo miła obsługa, rehabilitacja skuteczna, posiłki urozmaicone i smaczne. Panie sprzatajace wykonuja swoja prace bardzo rzetelnie.

Sylwia Trzcińska

Opieka super, terapeuci super, miejsce ciche i spokojne, niekiedy słychać narzekania na katering, ogólnie bardzo polecam

Tomasz Świder

Miejsce tzw. „stawania na nogi” poprzez rehabilitację, dobrą opiekę medyczną. Świetne miejsce, cudowni ludzie, piękna przyroda.

Dariusz Szypulski

Zabiegi wykonywane są z pełnym profesjonalizmem. Już po kilku rehabilitacjach, bóle pleców ustały. Gorąco polecam

Małgorzata

Dom opieki dla osób starszych

X

    Wypełnij formularz


    Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności. ADMINISTRATOREM danych osobowych jest firma Obok Lasu Sp. z o.o. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z przepisami RODO. Polityka przetwarzania danych przez naszą firmę, zawarta jest w dziale polityka prywatności.

    Skip to content